WSPÓŁPRACA
Zadania niestandardowe
Firma IWION jest otwarta na wiele form współpracy z Klientami. Proponujemy nie tylko prezentowane tutaj usługi, ale również realizacje zleceń nietypowych, uzgodnionych ze Zlecającym. Wyróżnia nas kreatywne nastawienie do niestandardowych zadań i aktywna współpraca z Klientem. Pracujemy z przekonaniem, iż żaden ciekawy pomysł, z którym przychodzi do nas Klient nie może się zmarnować.


Stała i kompleksowa współpraca
Oprócz okazjonalnej współpracy przy realizacji pojedynczych zadań proponujemy naszym Klientom stałą obsługę poligraficzno-reklamową. Ta forma kooperacji jest znacznie korzystniejsza dla Klienta nie tylko ze względu na niższe ceny usług, ale także ze względu na komfort i bezpieczeństwo. Ma ona także dodatkową zaletę w postaci możliwości planowania zadań, co gwarantuje wykonanie usług zawsze na czas.

Dzięki stałej współpracy Klient zyskuje opiekę naszej firmy, która pozostaje w kontakcie z odpowiednim działem firmy Klienta i może planować wykonanie zleceń. W ramach stałej współpracy proponujemy także kompleksową obsługę firm, dzięki czemu wykonywane projekty i prace łatwo skoordynować nadając działaniom reklamowym spójny charakter. Dotyczy to zwłaszcza druków - od wizytówek po plakaty, katalogi, ulotki czy kalendarze, ale także elementów identyfikacji wizualnej, jak szyldy, tablice, banery itp.

Podmiot jest beneficjentem programu rządowego "Tarcza Finansowa PFR 2.0"

Firma uzyskała subwencję finansową, a udzielającym jej wsparcia był PFR.