Gadżety reklamowe

Zarówno proste gadżety reklamowe, jak galanteria biurowa, czy też gustowne i droższe upominki są mile widzianymi znakami obecności firm u ich potencjalnych czy obecnych Klientów. W ten sposób nie tylko budujemy wizerunek firmy, ale i utrwalamy jej obecność w świadomości odbiorców. Gadżet może stać się także przedmiotem osobistym, co jest najlepszą rekomendacją do jego stosowania.

Firma IWION oferuje bogaty wybór materiaów reklamowych. Proponujemy typowe przedmioty z nadrukami, jak galanteria biurowa, breloki, ceramika, odzież czy drobne upominki. Nasza oferta obejmuje również wszelkie przedmioty niestandardowe, na których możliwe jest umieszczenie znaków i napisów.

Elementy te nanosimy na gadżety różnymi metodami w zależności od nośnika, np. metodą sito lub tampodruku, metodą termotransferową, a także metodami grawerowania laserowego, tłoczenia, jak i haftu (czapki i odzież firmowa).

Nasza oferta obejmuje nie tylko zaprojektowanie i wykonanie motywów na przedmiotach, ale także sprzedaż nawet najbardziej wyszukanych gadżetów.

Oferujemy między innymi

  Odznaki button

  Breloki akrylowe

  Kubeczki

  Długopisy

  Zegary

  Czapeczki

  Smycze


  Parasole

Podmiot jest beneficjentem programu rządowego "Tarcza Finansowa PFR 2.0"

Firma uzyskała subwencję finansową, a udzielającym jej wsparcia był PFR.