Gadżety reklamowe

Zarówno proste gadżety reklamowe, jak galanteria biurowa, czy też gustowne i droższe upominki są mile widzianymi znakami obecności firm u ich potencjalnych czy obecnych Klientów. W ten sposób nie tylko budujemy wizerunek firmy, ale i utrwalamy jej obecność w świadomości odbiorców. Gadżet może stać się także przedmiotem osobistym, co jest najlepszą rekomendacją do jego stosowania.

Firma IWION oferuje bogaty wybór materiaów reklamowych. Proponujemy typowe przedmioty z nadrukami, jak galanteria biurowa, breloki, ceramika, odzież czy drobne upominki. Nasza oferta obejmuje również wszelkie przedmioty niestandardowe, na których możliwe jest umieszczenie znaków i napisów.

Elementy te nanosimy na gadżety różnymi metodami w zależności od nośnika, np. metodą sito lub tampodruku, metodą termotransferową, a także metodami grawerowania laserowego, tłoczenia, jak i haftu (czapki i odzież firmowa).

Nasza oferta obejmuje nie tylko zaprojektowanie i wykonanie motywów na przedmiotach, ale także sprzedaż nawet najbardziej wyszukanych gadżetów.

Oferujemy między innymi

  Odznaki button

  Breloki akrylowe

  Kubeczki

  Długopisy

  Zegary

  Czapeczki

  Smycze


  Parasole